ZACH - betonové podlahy s. r. o.

Naše společnost působí na trhu již od roku 2010. Prioritou je odvádět práci je na té nejvyšší profesní úrovni.
Služby poskytujeme po celé České republice.

Oslovte nás!

Strojně hlazený beton

Zhotovíme klasické betonové podlahy moderní technologií ve špičkové kvalitě. Jsme schopni zhotovit podlahu jak pro rodinné domy, tak pro velké bytové domy. Za jediný den Vám zhotovíme podlahy o ploše cca 150 až 200 m2 o síle betonu 50 – 60 mm.

Ke své činnosti využíváme nejmodernější technologii Brinkmann Estrichboy. Je vhodná pro betonáž rodinných domů, tak i velkých bytových domů, garáží apod. Tato technologie umožňuje nejen vlastní výrobu betonové směsi (písek, cement, voda, přísady), ale i domíchání suché betonové směsi dovezené z betonárny.

Velkou výhodou betonáže systémem Brinkmann Estrichboy je velmi šetrné čerpání směsi zejména k rozvodům podlahového vytápění, izolaci a také poměr rychlost – kvalita – cena.

Průběh vzniku:

Namíchaný poloplastický potěr se čerpá speciálním čerpadlem betonu s hadicemi přímo do objektu, (až do výšky 40 a délky 80 metrů), kde se dále zpracovává. Konečná úprava se provádí zahlazením již staženého povrchu potěru elektrickou hladičkou. Tím docílíme velmi kvalitního povrchu, který se již nemusí stěrkovat.

Provádí se na čistý podklad(vyčištěné zbytky malty) a na izolační vrstvu(Mirelon, Polystyren). U polystyrenu je nutná separační PVC folie. Kolem stěn je natažena diletační páska síly 5mm. Ve dveřních otvorech je provedena pracovní diletační spára do čerstvého betonu. Diletační spáry provedené do čerstvého betonu se provádějí v místnostech nad 36 m2 a v chodbách po 4bm.

  • Síla betonu je ideálně 50 – 60 mm.
  • Krytí betonu nad rozvody min 30 mm.
  • Kari síť není nutná.

Skladba podlahy D
detailddd